HACO Trading BE

HACO Trading opendeur

Kantenlijmers en meer

Op 22, 23 en 24 juni ontvangen we je graag in onze showroom te Ardooie. Kom langs en maak kennis met de allerlaatste kantenlijmer-innovaties en ons uitgebreid aanbod hout-, aluminium-, en kunststofbewerkingsmachines.

 • Op donderdag ontvangen we je graag van 10u tot 19u.
 • Vrijdag is er een speciale nocturne tot 22u en komen er interessante sprekers langs.
 • Zaterdag openen we onze deuren van 10u tot 17u.

De locatie voor onze opendeurdagen: Hogeschuurstraat 2, Ardooie. Tot dan! 

Spreker: Ostermann, Der Kantenspezialist

De Ostermann-Groep met hoofdkantoor en centraal magazijn in Bocholt Duitsland is een zeer klantgerichte en in Europa groeiende vakhandel voor keuken-, meubel- en interieurbouw. Met ongeveer 400 medewerkers en dagelijks zo’n 3.000 bestellingen is Ostermann marketleider in Europa als het gaat om kantenband, meubelbeslag, inbouwartikelen en werkplaatsbenodigdheden.

SPREKER: WOODWIZE

Woodwize biedt zowel algemene als specifieke leerprogramma’s aan voor de diverse subsectoren. Deze opleidingen worden door het paritair comité erkend voor het Betaald Educatief Verlof.

 • biessewinnerw4biesseakron140010127.jpg
 • streammds20winnerw14130-2.jpg

Tentoongestelde Biesse houtbewerkingsinnovaties

Kom langs en ontdek in onze showroom ons uitgebreid aanbod Biesse houtbewerkingsmachines: zoals het Biesse Rover K bewerkingscenter voor boor- en freesbewerkingen op panelen, deuren en meubels. Op zoek naar een gebruiksvriendelijk CN bewerkingscenter voor het produceren van elk type meubilair? Dan stellen we je met plezier de Biesse Rover A Smart voor. 

Met nesting techniek uitgeruste CNC-machines bieden schrijnwerkers heel wat voordelen (lees het artikel hier). In onze showroom maak je kennis met de Biesse Rover A FT en Rover J nestingcenters.

Verder stelt ons team je met plezier de Biesse Brema EKO 2.1 voor: een bewerkingscenter dat real-time bewerking van houten panelen mogelijk maakt. Daarnaast ontmoet je in levende lijve onze Biesse opdeelzagen: de WN6 en WN2 series zijn unieke en innovatieve opdeelzagen.

We toveren onze showroom om tot een kantenlijmer-paradijs. Ons team demonstreert er de Biesse Jade series, de Akron 1330 en Stream A + W4: een exclusieve en indrukwekkende kantenlijmer. Experts geven beeld en uitleg over alle (technische) mogelijkheden van deze geavanceerde houtbewerkingsmachines. Verder bieden we met ons uitgebreid aanbod VIET schuurmachines een oplossing voor elke vakman/vrouw.

 • jade240new-1.png
 • selcown230.PNG
 • bremaeko21.jpg
Je ontdekt er ook een nieuw kantenlijmer-systeem, dat werd voorgesteld door Biesse op Ligna 2017:
 • kantenlijmer1web.png
 • kantenlijmer2web.png

Casolin: voor elk wat wils

Ons Casolin arsenaal omvat paneelzagen, vlakvakdiktebanken en meer.

Standaard machines in onze showroom:

 • Paoloni
 • Chambon
 • Guillet
 • Fimal
Nog vragen over onze opendeurdagen? Contacteer ons:

 


Neem contact op met Haco Trading

Haco Trading

Hoge schuurstraat 2

8850 Ardooie

Toon op kaart

Route plannen

Stel je vraag